Radka Bechtoldová

Osobní trenérka, focus na klienta, funkční trénink-kombinace silového a dynamického tréninku-budování síly, vytrvalosti a cardio kondice. Osobní přístup. Nike master trainer, Osobní tréninky v posilovně, Funkční trénink, Intervalový trénink.

Jakub Šula

Osobní trenér v posilovně. Zaměření: svalová síla a vytrvalost, rýsování, Crossfit tréninky.

Jan Nevěčný-Honza

Osobní trenér-trenér fitness a kulturistiky, Zaměření: Nabírání svalové hmoty, redukce tělesného tuku, příprava na závody výživové poradenství, vzdělání: Licence 2. Třídy Fitness a kulturistika

Úspěchy v IFBB v kategorii Men’s physique:
Mistrovství baleárských ostrovů 2018 1. Místo
Mistrovství Baleárských ostrovů 2019 2. Místo
Yamamotto cup 2019  3. Místo

Hanka Soukupová

Jsem lektorkou bodyformu, Tabaty, Bosu, intervalového cvičení a DrumFitu. Každý touží po zpevněné postavě a tímto cvičením jdeme svému cíli společně naproti. Kombinujeme kardio cvičení se sílou, což vede k maximální efektivitě a užitku. Cvičení je vhodné pro různé věkové i výkonnostní skupiny. Používáme různé pomůcky, proto nejsou hodiny nikdy stejné. Problémové partie již nebudou partiemi problémovými. Přijďte, vyzkoušejte a posuďte sami. Z hodiny si odnesete samá pozitiva – skvělou náladu a dobrý pocit z dobře vykonané práce. Vždy si dáme pořádně do těla a navíc je tu skvělá parta lidí!

Tereza Kubíková

tel. 728220815, www.terezakubikova.com

Trenérka v posilovně – osobní tréninky -diagnostika pohybového aparátu, řešení svalových dysbalancí a stereotypů, technika základních pohybových vzorců, osobní trénink dle cílů klienta (redukce, nabírání, kondice, funkční), výživové poradenství. Dornova metoda + Breussova technika, přípravy na závody typu OCR. Běh a techniky běhu. Uvolňovací techniky (Kinesiotejpy, SM systém), holistický a osobní přístup.

Radek Hrubý

S láskou věnuji Jumpingu. Pokud máte rádi pohyb, hudbu, rytmus, tak přijďte a zažijete endorfinový výboj s dobrým pocitem uspokojení. Na mých lekcích nenajdete složitou choreografii, ale zadovádíte si a zlepšíte svou kondici při mých velmi oblíbených rychlých skladbách. Nejdeme cvičit spartakiádu. Chytne se i začátečník. I skákaní na trampolínce má svá jednoduchá pravidla. Jsem pedant na správné vykonávání cviků, protože při kterékoliv aktivitě si klient může nesprávným cvičením ublížit. Součástí mých lekcí není pravidelné posilování, na to jsou vhodné jiné samostatné lekce, jelikož netrénovaný klient po lekci Jumpingu již nemá dostatek síly k zapojení správných svalových skupin. Jumping a jeho odnože vychází historicky z vojenského výcviku výsadkářů, kdy díky trampolínce při minimálním opotřebení pohybového aparátu, dokážete neuvěřitelně zpevnit střed těla, tzv. CORE. Ze svých zkušeností potvrzuji, že Jumping je opravdu ta nejzábavnější a nejefektivnější metoda na posílení a zpevnění vnitřního břišního svalstva a celkové kondice.

Filip Rata

Osobní trenér a instruktor Funkčních tréninků. Instruktor skupinových cvičení, Master trainer Lebert Training Systems pro ČR, Školitel a konzultant pro oblast Fitness, (VŠTVS Palestra, ATVS Palestra, Česká Obec Sokolská, Fitness Coach Academy), člen představenstva České Komory Fitness.

Martin Hauser

Osobní trenér v posilovně. FTVS UK v Bratislave (Mgr.,špecializácia fitness)
Komplexná diagnostika pohybového aparátu level 1 a level 2(Core gym)
Functional Spinal Upgrade level 1 (Core gym)
Kycle náprava /diagnostika (Core gym)
Funkcni stabilizace lopatky (Core gym)
Tlak prehab/rehab (Core gym)
Mýty a fakty Core stability (Core gym)
Mýty a fakty flexibility a strecingu (Core gym)
SM Systém a,b
Tréner Športu pre všetkých
Masersky kurz
Majster SR K1 rules 2011,2013
European WIBK K1Rules Champion 014