fittoppraha@gmail.com   +420 776 839 666

NAŠE SLUŽBY

PRONÁJEM SÁLŮ

MALÝ SÁL

Malý sál si lze pronajmout taktéž i jednorázově, cena je 400,- Kč/h, v případě pravidelného pronájmu je cena 300,- Kč/h. Sál je velký 50 m² s kapacitou 10-12 osob. V malém sále je k dispozici: boxovací pytle, bosu, stepy, jóga bloky, overbally, medicinbaly, kettlebelly, činky (1kg–⁠7kg), hrazda, plyoboxy, podložky na cvičení, TRX.

VELKÝ SÁL

Velký sál si lze pronajmout jednorázově za 500,- Kč/h, v případě pravidelného pronájmu je cena 400,- Kč/h. Sál je velký 200 m² s kapacitou 30-35 osob. Ve velkém sále najdete: bosu, stepy, jóga bloky, overbally, medicinbaly, kettlebelly, činky (1kg–⁠7kg), hrazdu, plyoboxy a podložky na cvičení.

KOMPLETNÍ DIAGNOSTIKA POHYBOVÉHO APARÁTU

„Lepší pohyb bez bolesti“

Slouží ke zjištění stavu pohybového aparátu, možných svalových dysbalancí s následným návrhem nápravy (například formou jednoduchých cvičení). Vhodné při různých zdravotních problémech nebo jako cesta k zefektivnění tréninkových procesu. Na rozdíl od jiných různých diagnostik řešíme i velmi podstatnou svalovou sílu. V případě zjištění svalové dysbalance na diagnostice si na následném tréninku ukážeme jak lze tento problém řešit jednoduchou, ale efektivní cestou.

PINGPONGOVÝ STŮL

V malém sále máme k dispozici pingpongový stůl. V případě zájmu se s námi domluvte přímo na recepci.